Operator ładowarki

Referencja

Operator Ładowarki-95303

Data publikacji

19.04.2024

Opis stanowiska

Branża

KAMIENIOŁOM / MATERIAŁY / PRZEMYSŁ - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę ładowarki kołowej i załadunek kruszywa zgodnie z realizowaną produkcją.

Profil

• Uprawnienia do obsługi ładowarki (kl. II)

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Umiejętność pracy w zespole

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Podstawowe

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Międzyrzecze Górne