Vyhledávač nabídek zaměstnání VINCI Construction

Operator Mecalaca

Referencja

2024-101474

Data publikacji

18.09.2024

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Praca jako operator koparki Mecalac przy pracach drogowych

Profil

  •  doświadczenie min. 2 lata na Mecalacu,
  •  odpowiednie uprawnienia,
  •  mile widziane doświadczenie przy budowie dróg
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

- pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

- kompleksowy program wdrożenia

- bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

- atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim: m.in.: karta sportowa, bilety do kina,  prywatna opieka medyczna i setki innych

- dofinansowanie do wypoczynku

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Podstawowe

Bez doświadczenia

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Mysłowice