Księgowa / Księgowy

Referencja

Księgowa-94613

Data publikacji

05.04.2024

Opis stanowiska

FINANSE / KSIĘGOWOŚĆ / ZARZĄDZANIE / PODATKI - Księgowy ogólny / ds. dostawców / ds. klientów

Umowa

Inna

Opis zadań

· Księgowanie dokumentów księgowo-finansowych

· Weryfikacja zapisów na kontach oraz uzgadnianie sald kont księgowych

· Przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzania deklaracji podatkowych

· Przygotowywanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy

· Udział w cyklicznych zamknięciach okresów

Profil

· Znajomości ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych

· Doświadczenia w praktycznym stosowaniu przepisów podatkowych

· Sumienności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania, otwartości na nowe zadania, umiejętności współpracy w zespole

· Mile widziana znajomość programu SAP

- umowa na zastępstwo (min. 1 rok)

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość pracy hybrydowej

Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

Atrakcyjny pakiet benefitów

Kompleksowy program wdrożenia

Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

Prywatną opiekę medyczną

Kartę sportową

Dofinansowanie do wypoczynku

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Wyższe (licencjat)

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Bielany Wrocławskie