Staż w Dziale Rekrutacji i Szkoleń

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Referencja

2022-61351

Data publikacji

2022-03-02

Opis stanowiska

Branża

ZASOBY LUDZKIE - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o staż

Czas trwania umowy

minimum 2 miesiące

Status

Student

Opis zadań

·         Wsparcie Działu Rekrutacji i Szkoleń w zadaniach administracyjnych

·         Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

·         Selekcja aplikacji kandydatów

·         Obsługa systemu rekrutacyjnego i aktualizacja ofert pracy

·         Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej oraz rejestrowanie danych w systemie szkoleniowym

·         Przygotowywanie raportów i prezentacji

·         Uczestniczenie w ciekawych projektach HR

Profil

·         Motywacja do rozwoju w obszarze HR

·         Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

·         Swobodne poruszanie się w Internecie

·         Umiejętność pracy z danymi

·         Znajomość pakietu Office 365

·         Dokładność, sumienność i cierpliwość

·         Dobra organizacja pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

· Płatny staż, podczas którego zdobędziesz cenne doświadczenie i poznasz tajniki pracy Działu Rekrutacji i Szkoleń

· Opieka i wsparcie opiekuna stażu

· Biuro w pobliżu siłowni i cukierni, a w biurze pyszna kawa i owocowe wtorki

· Dostęp do benefitów w platformie MyBenefit

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska, Małopolskie

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Kraków, Lindego 1 C