Wyszukiwarka ofert pracy VINCI Construction

Kierownik Robót mostowych

 Oferta 0 / 7

Referencja

Majster robót mostowych -93432

Data publikacji

07.05.2024

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • koordynacja prac i nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami przy robotach mostowych,
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy,
  • zapewnienie sprzętu i materiałów,
  • kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,
    raportowanie

Profil

  • Wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej roboty mostowe lub ogólnobudowlane, prace przy zbrojeniach, betonowaniach wykopy itp.)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kontrakty realizowane na terenie województwa podkarpackiego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Średnie

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Ropczyce