Moteur de recherche d'offres d'emploi VINCI Construction

Kierownik robót

 Offre 0 / 0

Referencja

Kierownik robót-95944

Data publikacji

06.05.2024

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

• kierowanie i rozliczanie budów zgodnie z prawem budowlanym
• nadzór i prowadzenie robót zgodnie ze sztuką i bezpiecznie
• współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami i dostawcami
• zarządzanie zespołem
• przygotowanie dokumentacji
• planowanie prac i dbanie o terminowość ich wykonania.

Profil

• wykształcenie wyższe techniczne (specjalizacja drogowa)
• uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi

•kontrakty realizowane na terenie województwa Podkarpackiego

• samochód do dyspozycji

• Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
• Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
• Program poleceń pracowniczych
• Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
• Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
• Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
• Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wyższe (licencjat)

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Ryszkowa Wola