Laborant

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Referencja

Laborant -95570

Data publikacji

26.04.2024

Opis stanowiska

Branża

INŻYNIERIA / BADANIA / METODY - Inne

Nazwa stanowiska

Laborant

Umowa

Umowa o pracę na czas określony

Opis zadań

  • pobieranie prób do badań,
  • samodzielne wykonywanie badań w terenie oraz badań laboratoryjnych z wykorzystaniem aparatury badawczej,
  • opracowywanie wyników i przygotowywanie raportów z badań.

Profil

  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym lub pokrewnym
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku laboranta drogowego
  • znajomość obsługi komputera (Ms Excel)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wskazane posiadanie prawa jazdy kategorii B

Dlaczego warto do nas dołączyć?

U nas możesz liczyć na:

  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • Program poleceń pracowniczych
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Średnie

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Bez doświadczenia

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska, Dolnośląskie

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

ul. Jesionowa 7 55-065 Jordanów Śląski