Specjalista ds. prawnych

Referencja

Prawnik-93510

Data publikacji

18.04.2024

Opis stanowiska

Branża

PRAWO - Prawnik

Umowa

Umowa o pracę na czas określony

  • Opracowywanie umów, porozumień i innych dokumentów formalno-prawnych
  • Udzielanie porad prawnych, przygotowywanie opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych
  • Przygotowywanie dokumentów korporacyjnych

  • Posiadasz wyższe wykształcenie prawnicze
  • Posiadasz co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego,
  • Masz praktyczną wiedzę z obszaru prawa cywilnego oraz prawa handlowego,
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, systematyczną i samodzielną,
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i lubisz pracować w zespole,
  • Umowa na zastępstwo

  • Praca w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • Praca w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • Program poleceń pracowniczych
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wyższe (licencjat)

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska, Dolnośląskie

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

ul. Irysowa 1,  55-040 Bielany Wrocławskie