Specjalista ds. Rozliczeń

Referencja

Specjalista ds. rozliczeń-95520

Data publikacji

25.04.2024

Opis stanowiska

Branża

FINANSE / KSIĘGOWOŚĆ / ZARZĄDZANIE / PODATKI - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP i weryfikacja ich stanu realizacji
  • Przygotowywanie danych do płatności, wniosków sprzedażowych i rozliczeń
  • Opisywanie kosztowe faktur oraz weryfikacja ich zgodności
  • Koordynowanie prawidłowości obiegu dokumentów rozliczeniowych
  • Rozliczanie podwykonawców i dostawców we współpracy z kadrą techniczną kontraktu
  • Przygotowywanie raportów
  • Wsparcie w zakresie kontroli kosztów realizowanego projektu

Profil

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży budowlanej)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • Samodzielność i efektywna organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Komunikatywność
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów iTWO, WEBCON

  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz.
  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych.
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia.
  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS.
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Średnie

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska, Małopolskie

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

jerzmanowice