Specjalista ds. Systemu Zarządzania

Referencja

specjalista ds. systemu zarządzania -95440

Data publikacji

24.04.2024

Opis stanowiska

Branża

BHPiOŚ - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas określony

  • Aktywne uczestniczenie w rozwijaniu systemu zarządzania w spółkach Grupy Vinci
  • Koordynowanie przeglądów dokumentów systemu zarządzania
  • Administrowanie dokumentami na platformie Sharepoint
  • Nadzorowanie zasobów i moderowanie struktury wewnętrznego intranetu
  • Przygotowywanie wizualizacji procesów biznesowych w Microsoft Visio

Profil

  • Wykształcenie wyższe
  • Inicjatywa, kreatywność i umiejętne poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji procesów biznesowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i zarządzaniu dokumentacją
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office365 w tym Sharepoint
  • Znajomość Microsoft Visio

  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • Program poleceń pracowniczych
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wyższe (licencjat)

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska, Małopolskie

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

ul. Lindego 1C Kraków