Majster robót kolejowych

Referencja

Toromistrz ETF-90044

Data publikacji

10.04.2024

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Planowanie, organizacja i nadzór pracy podległych pracowników

Sporządzanie dziennych raportów z wykonywanej pracy

Dbałość o przestrzeganie dyscypliny pracy, porządku oraz przepisów BHP i przeciwpożarowych na terenie budowy

Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców

Odpowiedzialność za jakość i terminowość prowadzonych prac

Bieżąca analiza i planowanie w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych

Raportowanie o stanie zaawansowania prac prowadzonych na budowie

Udział w odbiorach robót budowlanych

Doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji kolejowych

Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego

Dyspozycyjność czasowa

Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy podległego zespołu

Asertywność, komunikatywność

Prawo jazdy kat. B

Umiejętność obsługi komputera

Gotowość do pracy w delegacji

Miejsce pracy: Południowa Polska. Obecnie prace prowadzone są w woj. Dolnośląskim oraz Opolskim.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Niezbędne narzędzia pracy

Średnie

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska, Dolnośląskie

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

mysłakowice