Inżynier budowy dróg

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Referencja

2021-54420

Data publikacji

2021-07-30

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inżynier / kierownik robót

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis zadań

Sporządzanie obmiarów powykonawczych

Przygotowywanie dokumentów sprzedaży i dokumentacji rozliczeniowej

Przygotowywanie przejściowych świadectw płatności, technicznej dokumentacji budowy

Zamówienia materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi

Raportowanie kosztów budowy

Kontakt z Podwykonawcami oraz ich rozliczanie ilościowe i jakościowe

Profil

Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego lub posiadanie tytułu zawodowego technika budownictwa

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy przy budowie dróg

Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Umiejętność pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
Atrakcyjny pakiet benefitów
Kompleksowy program wdrożenia
Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
Prywatną opiekę medyczną
Kartę sportową
Dofinansowanie do wypoczynku
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Średnie

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Bez doświadczenia

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska, Dolnośląskie

Miasto